ووچر پرفکت مانی NO FURTHER A MYSTERY

ووچر پرفکت مانی No Further a Mystery

ووچر پرفکت مانی No Further a Mystery

Blog Articleبله پرفکت مانی چنین خدماتی دارد اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که بیت کوینی که با پرفکت مانی خریداری کردید تنها در حساب های پرفکت مانی می توانند جابه جا شوند و امکان انتقال آن به بایننس وجود ندارد.

وب ‌سایت رسمی این کمپانی از زبان فارسی نیز پشتیبانی می نماید که می شود آن از درون سایت تغییر داد.

اصفهان، خیابان بزرگمهر، خیابان ۲۲ بهمن، ابتدای کوچه شماره ۸، ساختمان پالیز، پلاک ۴

پرفکت مانی این شرایط را فراهم نموده است که کاربران بدون احتیاج به ساخت حساب، از طریق کدی به اسم ووچر از خدماتی که ارائه می دهد استفاده کنند.

اخیرا نوع حساب جدیدی از نوع بیت کوین نیز اضافه شده است که بسیار محبوب است.

ارز دیجیتال سولانا

دو – مئلا من درگاه رو گرفتم و در سایتم فعال هستش آیا کسانی که ویزا کارت و مسترکارت دارن میتونن از طریق درگاه سایت من که بر پایه پرفکت مانی هست خرید رو انجام بدن یا باید فقط اکانت پرفکت مانی داشته باشن؟

یکی از مزیت ‌های اساسی این سیستم در بین غول ‌هایی مانند پی ‌پل، تحریم نبودن آن برای کاربران ایرانی و دیگر کشورهای تحت تحریم می باشد.

ووچر پرفکت مانی وقی میخریم چقدر اعتبار داره کدهای این ارز ؟

در بخش حساب کاربری، شماره حساب دلاری خود را پیدا کنید و آن را به صرافی تحویل دهید تا برای شما واریز انجام شود.

یکی از ویژگی‌های پرفکت مانی در تحریم نبودن برای ایرانیان است که همین موضوع این سیستم مالی آنلاین را به یکی از محبوب‌ترین ووچر پرفکت مانی کمپانی‌های مالی تبدیل کرده است.

ووچر پرفکت مانی همانند کارت‌ شارژهایی عمل می‌کند که مبالع مختلفی داشته و براساس ارزش خود قابلیت پرداخت در بسترهای مختلف را برای افراد فراهم می‌کنند. نقل و پرفکت مانی انتقالات آنی و راحت پول، شارژ حساب، امکان تبادل ووچر با سایر ارزها، امنیت بالا، عدم محدودیت و تاریخ انقضا و … از اصلی‌ترین دلایلی هستند که خرید و فروش ووچر پرفکت مانی را به یکی از مهمترین خدمات این شبکه پرداخت تبدیل کرده است.

بیوگرافی مدونا خواننده و اطلاعات خواندنی از حواشی و زندگی شخصی

در بخش فروش سایت می توانید پرفکت پرفکت مانی مانی خودتان را بفروشید و مبلغ آن را در حساب بانکی خودتان دریافت کنید

Report this page